דף הביתפרופיל החברהרישום מועמדסניפי החברהמחפש עובד?יצירת קשר

גיוס והעסקה

כאשר תרצה להעסיק כמות גדולה של עובדים,לפעילות לטווח קצר או ארוך, הכוללת בתוכה תפעול וניהול, אנו נאפשר לך הלקוח להנות מניהול פרוייקט מיקצועי ואיכותי.
רם – ק.ר.מ. מתמחה במתן פתרונות כוללים ומגוונים בתחום משאבי אנוש, אבחון, גיוס והשמת עובדים. לרם-ק.ר.מ. היכולת המקצועית להתאים התהליכים לצרכי מאות הלקוחות העסקיים מחד ולשרות ציבור רחב של מועמדים ועובדים מאידך. ברם – ק.ר.מ. לומדים ומתחדשים תוך בחינה בלתי פוסקת של צרכי השוק.

רם – ק.ר.מ. מגייסת ומפנה מדי יום מאות עובדים לתפקידים בכל מגזרי המשק באמצעות מערך גיוס הפרוס בכל סניפי החברה ברחבי הארץ . לחברה מאגר מועמדים ארצי, ממוחשב ומתוחכם המאפשר פילוח ואיתור מועמדים ביעילות רבה וגיוס מיידי של עובדים זמינים. כמו כן , לחברה שיטות גיוס ייחודיות המקנות לה יכולת גיוס כמויות עובדים גדולות בפרקי זמן קצרים לכל טווח העסקה.

רם – ק.ר.מ. מעסיקה ביחסי עובד מעביד אלפי עובדים במגוון תפקידים במגזרי המשק השונים . בתקופת העסקתו של העובד מלווה אותו רם – ק.ר.מ. לאורך הדרך, מקפידה לשמור על זכויותיו מבטחת אותו ואף יוזמת פעילויות רווחה. אופן הטיפול ורמת השירות לעובדים מתבססת על האמונה כי עובד מרוצה הוא עובד יעיל.


SafeCMS ניהול תוכן | בניית אתרים | אחסון אתרים